Reset Password

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Kurumsal

Ocak 14, 2021 by admin

Sektörün değişkenlerini, trendlerini fark eden ve buna göre yeni bir adım atmak isteyen firmamız hem inşaat sektörüne hem de turizm faaliyetlerine yepyeni bir soluk getirmek amacıyla 2015 yılında kurulmuştur. Kurulduğu tarihten bu yana inşaat sektöründe ve Villa Kiralama alanında “Kaliteye Yeni Bakış” sloganıyla yapmış olduğu işlerle güvenilirliğini her yıl katlayarak arttırmıştır.

İnşaat sektöründeki deneyim, bilgi ve birikimini kullanarak müşterilerine gayrimenkul alanında satış, kiralama, tadilat, vb.) hizmet vermiş, kendi ürünlerini ortaya çıkarmış ve profesyonel ekibi ile Villa Kiralama alanında da farklı bölgelerde bulunan farklı kategorideki villaları yerinde görüp, onaylayarak portföyüne dahil etmiştir.

Özellikle günümüzde Villa Kiralama Sektörü ve Turizmin diğer segmentlerinde bu faaliyetlerle ilgisi olmayan kurum veya kişilerden kaynaklanan güven eksikliğinin yaşandığı dönemde güvenilirlik ve kalite konusunda asla ödün vermeyen şirketimiz misafirlerinin hayal ettikleri tatili en üst seviyede tecrübe etmeleri için tüm faaliyetlerini şeffaflık ve güler yüzle sürdürmektedir.

Günümüzde insanların yaşamın her türlü zorluğundan ötürü sürekli hayal ettikleri ve tüm bir yılın yorgunluğu karşısında kendilerini şımartmak için ödül olarak nitelendirdikleri tatil fikrinin “tam bir tatil” tadında geçmesi adına Villa Buketi sizin için her şeyi düşünür, planlar ve organize eder.

Geriye sadece “eviniz” olarak nitelendirebileceğiniz villanıza giriş yapmak ve hak ettiğiniz tatilinizin keyfini sürmek kalır. Sadece rezervasyon esnasında değil tatilinizi sürdürürken de Villa Buketi her zaman profesyonel ve güler yüzlü ekibi ile yanınızda olmayı hedefler.

Tatiliniz Villa Buketi ile keyfe dönüşür.

  • Detaylı Arama

  • Şifreyi yenile